Workshop IJslands vest breien
Ben je toe aan een leuke uitdaging en kijk je uit naar een prachtig, heerlijk warm vest? Dan is deze workshop IJslands vest breien voor jou!
Je gaat tijdens deze workshop het door jou gekozen patroon breien, natuurlijk in jouw eigen favoriete kleuren.
Praktische info
De workshop wordt in een kleine groep gegeven (max 8 personen) zodat er voldoende ruimte is voor uitleg en vragen.
Verschillende soorten Lopi-wol en patronen zijn te verkrijgen (zitten niet bij de workshop inbegrepen) maar eigen IJslandsvest patronen en / of wol meebrengen kan natuurlijk ook!
Je gaat tijdens deze workshop het door jou gekozen patroon breien, natuurlijk in jouw eigen favoriete kleuren ijslandse Lopi wol van Istex
Je kunt één van de prachtige patronen van Istex kiezen of bijvoorbeeld uit het boek Winters breien.
In deze workshop leer je zowel met rondbreinaalden als 4 pennen te breien. Natuurlijk ga je ook meerdere kleuren inbreien in het patroon en het vest uiteindelijk knippen en afwerken.
Data: Vrijdag 30 januari, 13 en 27 februari; 13 en 27 maart.
Heb je interesse maar komen de data niet uit? Of heb je een lokatie èn minimaal 4 deelnemers? Mail dan: Lidewij@breidawol.nl




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.